Rodinde Rutjens - Resultaten

2018

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Exloo 2 2 1 1
Horst 5 7 3 5
Eersel 1 2 3 1
Lähden 3 11 19 10

2017

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Exloo 5 7 10 7
Heukelom 1 1 1 1
Eersel 2 6 1 1
Horst 7 9 6 5
Chablis 7 8 1 3
NK Beesd 2 10 2 2
WK Minden 14 10 7 7

2016

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Horst 9de 6de 5de 6de
Uden 3de 4de 2de 3de
Beesd 7de 8ste 7de 9de
Lähden 3de 3de 5de 3de

2015

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Ermelo 8ste - 3de 6de, geelimineerd
Saumur 1ste 7de 7de 3de
Minden 6de - Lagers koets kapot Geelimineerd
Beekbergen 1ste 1ste 3de 1ste
Breda - NK 3de 11de 3de 6de
Breda - WK 7de 13de 11de 10de
Breda - WK FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Tijdens de wedstrijd in Ermelo werd Rodinde geëlimineerd door een gebroken been en voet.

2014

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Breda FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Breda 13de 2de 6de 6de, tweespan pony klasse 4
Deurne 3de 7de 4de 5de, tweespan pony klasse 4
Beesd 3de 7de 4de 5de, tweespan pony klasse 4
Heijenrath 3de 1ste 6de 2de, tweespan pony klasse 4
Uden 4de 2de 4de 3de, tweespan pony klasse 4
Ermelo 2de 2de 2de 2de, tweespan pony klasse 4
Schijndel 3de 10de 5de 5de, enkelspan paard klasse 3
Tilburg 4de 11de 7de 8ste, enkelspan paard klasse 3
Horst 4de 1ste 4de 2de

2013

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Heukelom 3de 6de 2de 4de
Horst 8ste 4de 3de 4de
Uden / Veghel 5de 5de 5de 3de
Heijenrath 5de 5de 5de 3de
Beekbergen 3de 8ste 10de 9de
Beesd NK 2de 5de 4de 2de
Breda NK 11de 13de 15de 13de
Deurne 4de 7de 4de 3de
Tilburg FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Pau WK FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Rodinde werd opgenomen in B-kader tweespan pony's door bodscoach Ad Aarts.

2012

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Schinveld FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Deurne - Horse Event FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Geldrop FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Ysselsteyn FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Heijenrath FILLIN FILLIN 5de 5de
Schijndel FILLIN FILLIN 1ste 7de
Tilburg FILLIN FILLIN 2de 3de
Uden FILLIN FILLIN 3de 10de
Heukelom FILLIN FILLIN 4de 7de

2011

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Wierden 4de FILLIN FILLIN 11de
Heijenrath 2de FILLIN 3de 3de
Schijndel FILLIN FILLIN FILLIN 5de
Uden 2de FILLIN FILLIN 5de
Weert FILLIN FILLIN FILLIN FILLIN
Horst 1ste FILLIN FILLIN 1ste
Heukelom 1ste FILLIN FILLIN 1ste

2010

Land Plaats dressuur vaardigheid Marathon totaal
Deurne - Horse Event FILL IN FILLIN FILLIN FILLIN
Geldrop 1ste 2de 2de 2de
Beesd 1ste 3de 2de 2de
Ysselsteyn 2de FILLIN 6de 4de
Heijenrath 3de 1ste 1ste 1ste
Schijndel FILLIN FILLIN FILLIN 3de
Uden / Veghel 2de FILLIN 3de 1ste
Heukelom 1ste 1ste 2de 1ste

Rodinde Rutjens - Resultaat Springen

2011

Land Plaats Resultaat
Heusden Kasia +1 winstpunt en Sita + 1 winstpunt.
Helden Kasia + 1 winstpunt en Sita + 1 winstpunt
Geldrop Kasia + 2 winstpunten.
Echt Sita 2de + 1 winstpunt.
Son Sita 1 ste + 2 winstpunten en Jannick 1 winstpunt.
Limbricht Kasia 2de + 2 winstpunten, Jannick 1 winstpunt
Someren-Eind springen Kasia + 2 winstpunten
Horst annick Z Kasia M
Eersel Sita Z 1ste en 2 winstpnt. Jannick Z 2de
Mierlo Sita Z 2 balk. Jannick M 5e en 2 winstpnt.
Asten Sita 2x 8ste + 3 winstpnt, Jannick 5e en 14de + 4 winstpnt.
Asten Sita 6de +2 winstpnt, Jannick 8ste + 2winstpnt
De Mortel Sita 8ste +2 winstpnt, Kasia + 2 winstpnt
De Mortel Sita 2 winstpnt, Jannick 1 winstpnt.

2010

Land Plaats Resultaat
De Mortel Kasia 2 winstpnt ( 6de) Sita - pnt, kwam niet uit.
Helden Sita 1 winstpnt, Jannick 2 winstpnt (2de).allebei in de finale, Derby.
Veldhoven Sita 1 winstpnt.
Asten Sita 1 winstpnt, Kasia 2 winstpnt.
Geldrop Sita 2 winstpnt, en Jannick 1 winstpnt.
Asten FILLIN
Geldrop Jannick 7de en Sita 1ste plaats en 2 winstpnt.
Nuenen Kasia 7de en 1 winstpnt, en Sita 4de en 2 winstpnt.
Eindhoven Kasia 1ste plaats en 2 winstpnt. en Sita een weigering, daarna HC en super met Sita
Zelhem Kasia balk in barage Kasia struikelde in 2 sprong (2 winstpnt ). Jannick balk ( 1 winstpnt.)
Posterholt Kasia 1 balk, ( 1 winstpnt), Sita 1 balk.( 1 winstpnt )
Someren Kasia 4de en 2 winstpunten, Sita 1 balk. ( 1 winstpnt )
Montfort Kasia 6de en Sita 2de en allebei geselecteerd voor zondag.
Asten Kasia in L gestart 3 winstpnt, en Sita in M gestart 2 winstpnt
Schijndel Kampioenschap met Kasia, 1 balk.
Asten 7 de plaats met Kasia, Sita 1 balk.
Heusden 2de plaats met Sita, Kasia 2 winstpunten en Janique HC gesprongen klasse M foutloos.
Asten Met Kasia KRINGKAMPIOEN !!!! , Sita 1 winstpunt en 1ste reserve voor kampioenschap.
Weert Progressief 2de Kasia, progressief 2de Sita, klassiek Sita 4de, Kasia 2 winstpnt.